1990 Yılında Kurmuş olduğumuz Bayhan Ticaret ile endüstriyel ürünlerinin gıda, kimyasal, makine, sarf malzemeler kısımlarında Ulusal Firmaların bayiliğini alarak Malatya, Elazığ, Gaziantep gibi çevre illere satış yaparak başladığımız ticari faaliyetimize 2000 yılında Gaziantep’de devraldığımız şirketin 2001 yılında Malatya’ya taşıyarak ticari faaliyetlerimize Malatya merkezli olarak devam ediyoruz..

    2008 yılına kadar ulusal firmaların bayilikleri (Unilever, Diversey, Taski, İnoksan, Kapp, Feast vb.) ile devam eden ticari faaliyetlerimize 2008 yılında kurduğumuz alabalık üretim tesisi ile firmamıza yeni bir sektör açarak bölgedeki alabalık üretimine hakim bir hale geldik. Keban ve Arguvan alabalık üretim tesislerimize kısa bir sürede Kırklareli’de kurduğumuz 17 bin m2 alana sahip yavru alabalık üretim tesisi ile ihtiyacımız olan yavru temini ve piyasaya yavru satışına başlamış olduk.

    Alabalık Ürünleri: Alabalık Yumurtası, Değişik Gramlarda Alabalık Yavrusu, Değişik Gramlarda Alabalık Porsiyonluk

    Balık Yemi: Tüm Çeşit Alabalıklar için Yem Satışı

    Arguvan Alabalık Üretim Tesisimiz 950 Ton/Yıl kapasite ile Porsiyonluk Alabalık üretimi yapılmaktadır. Keban Alabalık Üretim Tesisimiz 50 Ton/Yıl Kapasite ile Porsiyonluk Alabalık Üretimi Yapmaktadır. Kırklareli Alabalık Yavru Tesisimiz 900.000 Yavru/Yıl Kapasitesi ile Yavru Alabalık ve 130 Ton/Yıl Porsiyonluk Alabalık üretimi yapmaktadır.

  30 Personel ve 12 araç filomuz ile bölgemizde donuk taşıma aracı, canlı alabalık taşıma aracı ve normal ürün taşıma araçlarımız ile Türkiye geneli sevkiyatlarımızı zamanında teslim, soğuk zincir, canlı taşıma prensibine sahip firmamız özellikle balık sektöründe Türkiye Alabalık Üretim sektöründe öncü firmalar arasına girmiştir.

  Hedefimiz uzman personellerimiz ile bünyemize alabalık işleme tesisi ekleyerek, yurt dışı bağlantısı yapılarak üretimini yaptığımız alabalığın işleme ve dağıtım ağını kendi bünyemizde kurarak yurt dışı depolar vasıtası ile satışının gerçekleştirilmesi ile lider firma olarak çalışmaktır.

Baypa Bayhan Su Ürünleri San.Tic. A.Ş.

2.OSB 2.Cadde No:17 Yeşilyurt / MALATYA / TÜRKİYE

Tel: +90 422 244 01 02 Fax: +90 422 244 01 99

info@baypagrup.com   Web adresimiz www.baypagrup.com

 

Bizden Haberler:
Alima Su Ürünleri olarak 26-28 Nisan 2016 tarihlerinde Brüksel / Belçikada Küresel Deniz pazarı Fuarı'na katılıyor.    Devamı
Alima Su Ürünleri, PTT 1. Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspora Sponsor oldu.      Devamı..
Adresimiz / Fabrika

Alima Su Ürünleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. 2. Organize Sanayi Sitesi 2.cad. No:17           Malatya

  • Tel:    0 422 244 01 02
  • Faks: 0 422 244 01 99
  • info@alima.com.tr
  • http://www.alima.com.tr
Vizyonumuz:

Su ürünleri sektöründe, yaptığımız yatırımlarla ülkemizde su ürünleri sektörünün bilinen, tanınan ve güvenilir bir markası haline gelerek iç piyasada ve dünya ölçeğinde pazar payımızı arttırarak referans gösterilen evrensel bir markaya dönüşmek.

Misyonumuz:

Su ürünlerine yurdumuzun her bir ferdinin ulaşabilmesini sağlamak, balığın, su ürünlerinin her eve girmesini sağlamak, bizden sonraki nesillerin de balık tüketebilmesini sağlayabilmek adına bütün yatırımlarımızda sürdürülebilir balıkçılık anlayışını esas alarak doğa dostu, ekonomik ve kaliteli yetiştiricilik ve işleme anlayışıyla halkımız, ülkemiz ve firmamız için ekonomik, sosyal çok yönlü değer yaratmak.

 
c) 2017 Alima Su Ürünleri Tasarım